Home » O firmie

O firmie

Firma sprzątająca Warszawa

Sprzątanie to czynność, z którą każdy z nas ma styczność niemalże codziennie. Niestety, rzadko kiedy należy ona do przyjemności. Na szczęście, w dzisiejszych czasach nie musimy już sprzątać samodzielnie. Nasza firma sprzątająca w Warszawie, jest jedną z tych, która uwalnia ludzi od tej męczącej i nielubianej przez wielu pracy. Jesteśmy zespołem osób, które lubią sprzątać i doskonale wiedzą jak to robić.

firma sprzątająca warszawa

firma sprzątająca – Warszawa

Jesteśmy firmą sprzątającą z Warszawy, która nie tylko dysponuje doświadczeniem, wiedzą oraz nowoczesnym sprzętem czyszczącym, ale również lubi widzieć efekty swojej pracy, nie boi się żadnego wyzwania i cieszy się zadowoleniem klientów. Swoją pracę wykonujemy w sposób sprawny i rzetelny a atrakcyjne ceny, które oferujemy sprawiają, że posiadamy jedną z najbardziej atrakcyjnych ofert spośród firm sprzątających w Warszawie. Nasza firma sprzątająca Warszawa wykonuje kompleksowe usługi porządkowe, które stoją na bardzo wysokim poziomie. Swoim klientom oferujemy między innymi sprzątanie biur w Warszawie. Poza tym zajmujemy się także sprzątaniem firm, obiektów użyteczności publicznej oraz rekreacyjnych. Porządkujemy osiedla, obsługujemy wspólnoty. Poradzimy sobie z uporządkowaniem pomieszczeń gastronomicznych, garaży, hal oraz magazynów. Zajmujemy się również dbaniem o tereny zewnętrzne. Dzięki temu nasi klienci mogą cieszyć się zaopiekowanym i zadbanym terenem co pozytywnie wpływa min. na ich wizerunek.

Przygotowujemy obiekty do odbiorów inwestorskich, wykonujemy sprzątanie po budowie, remoncie.  Usługi realizujemy w systemie cyklicznym, lub w formie jednorazowego zlecenia – dostosowując się do potrzeb oraz oczekiwań naszych klientów. Ich zadowolenie jest bowiem dla nas najwyższym priorytetem.

Zakres naszych usług jest znacznie szerszy. Obejmuje bowiem także maszynowe mycie podłóg, nakładanie warstw ochronnych, mycie okien, czyszczenie kostki brukowej, pranie wykładzin, tapicerki. Obsługujemy również floty samochodowe dbając o czystość w pojazdach. Nasze usługi podlegają kontroli i ocenie. Godziny ich świadczenia podobnie jak ilość i rodzaj prac uzgadniamy indywidualnie. Gwarantujemy terminowe i sumienne wykonanie prac.

Skontaktować się z nami mogą Państwo 7 dni w tygodniu, praktycznie przez całą dobę.